-10%

Zyskaj stały rabat na obsługę księgową Twojej wspólnoty mieszkaniowej!

Skorzystaj z akcji promocyjnej
"Rabat za tabliczkę".

Obniż koszty księgowości Twojej wspólnoty korzystając z promocji "Rabat za tabliczkę"

Jeśli chcesz obniżyć koszt obsługi księgowej Twojej wspólnoty mieszkaniowej, przystąp do specjalnie przygotowanej akcji promocyjnej, pozwalającej obniżyć miesięczną opłatę za usługę aż o 10%!

W celu przystąpienia do akcji promocyjnej „Rabat za tabliczkę”, wystarczy wykonać kilka kroków:

  1. Wypełnij i podpisz formularz zgłoszeniowy do akcji promocyjnej (do pobrania tutaj).

    Uwaga! Formularz podpisać może wyłącznie osoba upoważniona do reprezentacji zgłaszanej wspólnoty mieszkaniowej: członek (lub członkowie) zarządu lub osoba, której powierzony został zarząd nieruchomością na mocy odpowiedniej umowy.

  2. Zeskanuj wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy i wyślij go na adres poczty elektronicznej kontakt@curn.pl (lub inny adres, ustalony wcześniej z naszym konsultantem)

  3. Oczekuj na potwierdzenie z naszej strony otrzymania formularza. Zostanie ono wysłane elektronicznie na adres, z którego dokonano zgłoszenia.

  4. Po potwierdzeniu przez nas odebrania Twojego zgłoszenia, na podany w formularzu adres w ciągu maksymalnie 2 tygodni, za pośrednictwem firmy kurierskiej zostanie wysłana do Ciebie tabliczka informacyjna zgodna z powyższym wzorem.

  5. Zamontuj otrzymaną tabliczkę informacyjną na elewacji budynku zgłoszonej wspólnoty mieszkaniowej, w niewielkiej odległości od tabliczki adresowej budynku.

  6. Następnie, na adres kontakt@curn.pl wyślij nam fotografię, przedstawiającą zamontowaną tabliczkę na elewacji budynku zgłoszonej wspólnoty mieszkaniowej.

  7. Rabat w wysokości 10% na świadczoną przez nas usługę obsługi księgowej zgłoszonej wspólnoty otrzymasz począwszy od miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otrzymaliśmy od Ciebie fotografię. O uruchomieniu rabatu zostaniesz także poinformowany mailem.


Pliki do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin akcji promocyjnej "Rabat za tabliczkę"

skontaktuj się z nami

223 499 441

kontakt@curn.pl

lub zostaw namiary, a my oddzwonimy do Ciebie o wskazanej godzinie

+48