Specjalistyczna wiedza i wieloletnie doświadczenie w księgowości wspólnot mieszkaniowych

Ponad pół tysiąca obsługiwanych nieruchomości i dziesiątki współpracujących zarządców

Ogólnopolski zasięg działania dzięki nowoczesnym narzędziom online


Sprawdź, dlaczego warto współpracować z nami.
Poznaj nasze usługi.

Kadra zarządzająca CURN

Piotr Borawski

Prezes zarządu CURN, kierownik sekcji systemów informatycznych

Z wykształcenia magister informatyki i ekonometrii, z zamiłowania programista. Wizjoner, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafi skutecznie połączyć zarówno wiedzę księgową jak i wiedzę z branży nieruchomosci z umiejętnościami programistycznymi, czego efektem jest między innymi system eMieszkaniec, którego był pomysłodawcą i głównym architektem.

Posiada ponad 14 lat doświadczenia w branży IT, w tym 10 lat w projektach związanych z rynkiem nieruchomości.

W CURN, jako kierownik sekcji systemów informatycznych, odpowiada za rozwiązania informatyczne na potrzeby własne spółki oraz systemy dostarczane Klientom.


Piotr Nowak

Członek zarządu CURN, kierownik sekcji księgowości przedsiębiorstw

Posiada ponad 16-letnie doświadczenie w branży księgowości, finansów i doradztwa gospodarczego, które m.in. nabywał pracując w Dziale Audytu i Doradztwa Księgowego PricewaterhouseCoopers. W latach 2007-2010, jako Dyrektor Finansowy i Członek zarządu w spółce IMS S.A., przygotowywał ją do debiutu giełdowego na parkiecie New Connect. Od wielu lat świadczy także usługi doradcze jednej z największych sieci biur rachunkowych w Polsce.

Magister ekonomii. Ukończył również studia w Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).

W CURN, jako członek zarządu oraz kierownik sekcji księgowości przedsiębiorstw, pełni nadzór nad usługami księgowymi i doradczymi świadczonymi na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw z branży nieruchomości.


Elżbieta Rackiewicz

Kierownik sekcji księgowości wspólnot mieszkaniowych

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Ekonomia, wcześniej studia licencjackie na kierunku Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw. Posiada ponad 6 lat doświadczenia zawodowego w księgowości przedsiębiorstw oraz wspólnot mieszkaniowych.

W CURN pełni rolę kierownika sekcji księgowości wspólnot mieszkaniowych, odpowiadając tym samym za obsługę księgową wspólnot mieszkaniowych, świadczoną przez zespół księgowych CURN.


skontaktuj się z nami

223 499 441

kontakt@curn.pl

lub zostaw namiary, a my oddzwonimy do Ciebie o wskazanej godzinie

+48