Zapewniamy profesjonlaną obsługę księgową wspólnot mieszkaniowych oraz szereg usług usprawniających zarządzanie wspólnotami.


Współpracując z nami, zarządzający wspólnotą zyskuje dostęp online do dokumentów i danych księgowych, a mieszkańcy do kartotek swoich lokali bez dodatkowych opłat.

Elżbieta Rackiewicz
Kierownik sekcji księgowości wspólnot mieszkaniowych

Obsługa opłat za lokale przekazane do użytkowania

Obsługa opłat za lokale przekazane do użytkowania występuje wówczas, gdy deweloper rozpoczął przekazywanie lokali przyszłym właścicielom a nie zostały jeszcze sporządzone akty notarialne przenoszące własność. Wówczas istnieje konieczność przeniesienia opłat związanych z przekazanym w ten sposób lokalem – opłaty te przenoszone są z dewelopera na właściwego użytkownika lokalu.

Dla kogo usługa?

 • Firmy deweloperskie


Jak działamy?

 • Na podstawie otrzymywanych na bieżąco dokumentów, prowadzimy ewidencję lokali przekazanych do użytkowania przyszłym właścicielom oraz ewidencję samych użytkowników

 • Przygotowujemy schematy naliczeń opłat za lokale

 • Wystawiamy co miesiąc dokumenty sprzedaży (faktury) obciążające użytkowników lokali

 • Prowadzimy rozrachunki z użytkownikami lokali

 • Faktury wysyłamy deweloperowi oraz użytkownikom lokali w formie elektronicznej.
  Istnieje możliwość sporządzenia i wysłania korespondencji tradycyjnej – opłaty za wysyłkę korespondencji tradycyjnej zgodnie z cennikiem usługi "Wysyłka korespondencji".

 • Wykonujemy rozliczenia mediów w użytkowanych lokalach (ZW+CW, CO) na podstawie dostarczonych stanów liczników, zgodnie z uzgodnionymi regulaminami rozliczania mediów.
  Rozliczenia mediów do 2 razy w roku są wykonywane w cenie usługi. W przypadku konieczności wykonania większej liczby rozliczeń rocznie, opłata za wykonanie kolejnego rozliczenia zgodnie z cennikiem usługi "Rozliczenia mediów w nieruchomościach".


Cennik

Cena świadczonej przez nas usługi uzależniona jest od ilości rozliczanych lokali, które zostały przekazane użytkownikom.

Cena za usługę
Opłata miesięczna (netto)

już od

99 zł

Aby uzyskać wycenę usługi dla Twoich nieruchomości, napisz do nas: kontakt@curn.pl, lub zadzwoń: 223 499 441.


skontaktuj się z nami

223 499 441

kontakt@curn.pl

lub zostaw namiary, a my oddzwonimy do Ciebie o wskazanej godzinie

+48