Obsługujemy klientów na terenie całego kraju.


Dostarczane przez nas usługi doceniają zarówno klienci obecni na rynku od wielu lat, zarządzający dziesiątkami nieruchomości, jak i nowopowstałe firmy czy indywidualne wspólnoty mieszkaniowe.

Poznaj opinie naszych Klientów o nas

Przekonaj się jak sprawnie i profesjonalnie obsługujemy naszych Klientów! Skorzystaj z naszych usług już dziś!

Michał Dybski

"City Nest", Wrocław

CURN prowadzi księgowość wszystkich wspólnot mieszkaniowych zarządzanych przez moją firmę. Nasza współpraca trwa nieprzerwanie od połowy 2014 roku i układa się świetnie. Doskonała wiedza merytoryczna oraz nowoczesne narzędzia sprawiają, że świadczone przez CURN usługi są naprawdę na najwyższym poziomie. Polecam!!

Kamil Rozberg

Biskupiec

Współpracę z księgowymi z CURN rozpocząłem w 2013 roku (wówczas był to jeszcze zespół księgowych eMieszkaniec.pl). Profesjonalnie obsługują rachunkowość administrowanych przeze mnie wspólnot: prowadzą księgowośc, rozliczają media, obliczają CIT. Polecam tę firmę, ponieważ wszystko zawsze wykonywane jest na czas a dokumenty księgowane bez zbędnej zwłoki.

Grzegorz Wilczewski

"Euro Dom", Bydgoszcz

Profesjonalna obsługa, bezpośredni i szybki kontakt z moją księgową praktycznie w każdej sprawie. Na szczególną uwagę zasługuje sposób obsługi dokumentów księgowych - oryginały są zawsze u mnie natomiast skany dokumentów są zawsze dostepne poprzez system. No i mieszkańcy mają dostęp do kartotek swoich lokali! Bardzo sprawna współpraca - zdecydowanie polecam!


skontaktuj się z nami

223 499 441

kontakt@curn.pl

lub zostaw namiary, a my oddzwonimy do Ciebie o wskazanej godzinie

+48