Specjalistyczna wiedza i wieloletnie doświadczenie w księgowości wspólnot mieszkaniowych

Ponad pół tysiąca obsługiwanych nieruchomości i dziesiątki współpracujących zarządców

Ogólnopolski zasięg działania dzięki nowoczesnym narzędziom online


Sprawdź, dlaczego warto współpracować z nami.
Poznaj nasze usługi.

Nasza firma

Rys historyczny

Początki naszej działalności sięgają roku 2009. Wówczas Piotr Borawski wraz z Piotrem Nowakiem (obecny zarząd Centrum Usług Rynku Nieruchomości Sp. z o.o.), powołali do życia spółkę Olsoft Sp. z o.o., która pozyskała dofinansowanie na stworzenie autorskiego systemu księgowego dla wspólnot mieszkaniowych udostępnianego w modelu Software as a Service. Od 2010 roku, w ramach współpracy z wieloma wspólnotami mieszkaniowymi oraz zawodowym zarządcą nieruchomości, Olsoft rozpoczął tworzenie nowoczesnej platformy online do zarządzania i księgowości wspólnot mieszkaniowych eMieszkaniec, by w czerwcu 2012 roku uruchomić pierwszą komercyjną jej wersję.

Kolejnym etapem było uruchomienie w 2013 roku usług księgowych dla zarządców nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych opartych na stworzonej platformie eMieszkaniec.

W grudniu 2015 roku, część przedsiębiorstwa Olsoft Sp. z o.o., której działalność związana była z platformą eMieszkaniec oraz usługami księgowymi dla wspólnot mieszkaniowych, została wyodrębniona do obecnej spółki (Centrum Usług Rynku Nieruchomości Sp. z o.o.).

Misja i filozofia firmy

Naszą misją jest dostarczanie branży nieruchomości nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań, które pozytywnie wpłyną na poziom jakości świadczonych przez branżę usług przy jednoczesnym ograniczeniu ponoszonych kosztów.

Cele firmy

Stale powiększamy wachlarz świadczonych usług, zarówno tych tradycyjnych jak i świadczonych drogą elektroniczną. Jednym z głównych celów, jaki nam przyświeca, jest ciągłe udoskonalanie istniejących i udostepnianie nowych narzędzi informatycznych, mających za zadanie wspierać korzystające z naszych usług podmioty działające na rynku nieruchomości.

skontaktuj się z nami

223 499 441

kontakt@curn.pl

lub zostaw namiary, a my oddzwonimy do Ciebie o wskazanej godzinie

+48