Specjalistyczna wiedza i wieloletnie doświadczenie w księgowości wspólnot mieszkaniowych

Ponad pół tysiąca obsługiwanych nieruchomości i dziesiątki współpracujących zarządców

Ogólnopolski zasięg działania dzięki nowoczesnym narzędziom online


Sprawdź, dlaczego warto współpracować z nami.
Poznaj nasze usługi.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

Jako pracodawca, stawiamy sobie wysoko poprzeczkę zapewniając wysoki standard relacji z pracownikami. Możemy zatem wymienić co najmniej kilka powodów, dla których warto pracować razem z nami.

Nie jesteśmy korporacją

Pomimo, że trzymamy najwyższe standardy świadczonych usług, atmosfera pracy w naszej firmie daleko odbiega od podejścia korporacyjnego. Stawiamy na dialog, dlatego Twoje uwagi zawsze zostaną wysłuchane. Nie marnujemy też czasu na zbyteczną biurokrację.

Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę

Jeśli szukamy pracownika na stałe, nie zatrudniamy na tzw. "umowy śmieciowe". W zależności od naszych potrzeb kadrowych, u nas otrzymasz etat (lub ewentualnie jego część) w ramach umowy o pracę.

Widełki wynagrodzenia w ogłoszeniach o pracę

Rekrutując zawsze gramy w otwarte karty. Każdy wakat zawsze posiada adnotację o widełkach wynagrodzenia, jakie przyszły pracownik może otrzymać na obsadzanym stanowisku pracy. To, bliżej której granicy widełek będzie Twoje wynagrodzenie, zależy od Twojego dotychczasowego doświadczenia, wykształcenia i umiejętności.

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania techniczne

Pracujemy wykorzystując nowoczesne narzędzia informatyczne. Stale wdrażamy nowe rozwiązania techniczne, zapewniając tym samym rozwój umiejętności technicznych naszej kadrze.


Sprawdź, na jakie stanowiska prawadzimy aktualnie rekrutację i aplikuj do nas!

skontaktuj się z nami

223 499 441

kontakt@curn.pl

lub zostaw namiary, a my oddzwonimy do Ciebie o wskazanej godzinie

+48